Programmā iekļauto kultūras norišu meklēšana un pieteikšana

Publicēts: 30.06.2023.

Turpmāk programmas “Latvijas skolas soma” kultūras norišu meklēšana un atlase, kā arī jaunu kultūras norišu pieteikšana programmas saturam notiks programmas mājaslapā.

Kultūras norišu piedāvājums

Visas vasaras garumā līdz gaidāmā rudens semestra sākumam tiek papildināta programmas mājaslapas sadaļa “Kultūras norišu piedāvājums”, taču paralēli šajā pārejas posmā lietotājiem līdz 1. oktobrim joprojām būs pieejams līdz šim ierastais programmā iekļauto kultūras norišu apkopojums Excel formātā.

NB! Šis apkopojums pēdējo reizi ir papildināts šā gada 26. maijā un vairs netiks atjaunots. Jebkādu norišu izmantošana programmas ietvaros, kas nav atrodama šajā apkopojumā, mājaslapas katalogā, kā arī norišu izlasēs, pirms izmantošanas iepriekš ir jāsaskaņo ar programmas komandu.

Kultūras norišu pieteikšana

Līdz nākamā mācību semestra sākumam līdz ar pāreju uz programmas mājaslapu, kultūras norišu veidotāji aicināti no jauna programmā pieteikt kultūras norises – gan tās, kas jau ir apstiprinātas programmas piedāvājumā, gan jaunas, ja tādas ir tapušas.

Kultūras norises programmā var pieteikt, aizpildot anketu mājaslapas sadaļā “Pieteikt jaunu norisi”. Lai pieteiktu kultūras norisi, tās veidotājam – institūcijai vai neatkarīgam māksliniekam – ir jāreģistrē savs vienotais profils.

Kultūras norišu veidotājus pirms norises pieteikšanas aicinām rūpīgi iepazīties ar kritērijiem norises iekļaušanai programmas saturā.

NB! Pārejot no kultūras norišu apkopojuma Excel formātā uz jauno meklētāju mājaslapā, ikviena norise tiks vēlreiz pārskatīta, pārliecinoties, vai norises ir atbilstošas programmas šā brīža mērķim – dot iespēju Latvijas skolēniem iepazīt Latvijas mākslas un kultūras norises (mūzikā, teātrī, dejā, cirkā, vizuālajā mākslā, kino, arhitektūrā, dizainā, kultūras mantojumā, literatūrā un grāmatniecībā).

Joprojām turpinās mājaslapas satura ievade, tāpēc, ja pamanāt vai saskaraties ar kādām nepilnībām, par tām ziņojiet, rakstot uz e-pastu pasts@latvijassskolasoma.lv vai zvanot 67228985.