Programmas “Latvijas skolas soma” kultūras norišu piedāvājumā ietvertas regulāri pieejamas, kvalitatīvas, profesionāli veidotas kultūras norises, kas atspoguļo Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes.


Norises sakārtotas desmit kultūras nozarēs - mūzika, teātris, deja, cirks, vizuālā māksla, kino, arhitektūra, dizains, materiālais un nemateriālais kultūras mantojums, literatūra un grāmatniecība. Šīs norises drīkst apmaksāt, izmantojot programmas "Latvijas skolas soma" finansējumu.


Lai atrastu vajadzīgās norises vai pārbaudītu kādas norises atbilstību programmai, to iespējams darīt divos veidos:
  • lietojot meklētāju, ierakstot meklēšanas laukā konkrētās norises nosaukumu vai tā daļu vai pakalpojuma sniedzēju.
  • atzīmējot vajadzīgos atlases kritērijus, piemēram, klašu grupu, kultūras nozari, reģionu un citus.


Šajā meklētājā var nebūt norādītas visas:
  • valsts kultūras iestāžu (tas ir, valsts kapitālsabiedrību teātru, koncertiestāžu, muzeju u. c.) piedāvātās norises, taču tās ir iekļautas programmas saturā un atrodamas konkrēto institūciju mājaslapās.
  • īslaicīgi notiekošās kultūras norises (izstādes, vienu vai dažas reizes notiekoši koncerti utt.), kuru apmeklēšana jāsaskaņo, sazinoties ar programmas komandu.


Ja jūs interesējošā kultūras norise nav atrodama šajā piedāvājumā, sazinieties ar programmas komandu, nosūtot informāciju par norises satura veidotāju, nosaukumu un formātu, kā arī īsu aprakstu uz e-pastu pasts@latvijasskolassoma.lv.

Kultūras norišu piedāvājums