Dejas izrāde “tas ir viss, ko mēs varam”

Norises laiks:

Pēc grafika, Pēc pieprasījuma

Norises vieta:

Izbraukumā, Kultūras institūcijā

Klašu grupa:

10.–12. klase

Saziņai:

Maija Pavlova

E-pasts:

git@git.lv

Tel. nr.:

22020616

Nozares:

Teātris, Deja

128 sitieni minūtē. Četru ceturtdaļu taktsmērs. Izrāde “tas ir viss, ko mēs varam” ir laiktelpa, kuras dalībnieki caur atkārtojošu rituālu pārrada robežas starp sevi un kolektīvu. Dejotāji pārvietojas telpā, saplūstot saskaņotā kustībā un no tās atkal izslīdot, bet izrādes lineārais laiks top par bezgalīgu plūdmaiņu, kuras ritmu variācijās dejotāji pazaudē un atgūst savu individualitāti.

Balstoties tehno un elektroniskās klubu kultūras tradīcijās, izrāde aicina pievērst uzmanību solidaritātei un iekļaujošai cilvēcībai – tam, kā mums tik ļoti pietrūkst ikdienas attiecībās vienam ar otru. Kad pasauli vienojošās saites ir sarautas, labākais, ko varu darīt, ir dejot un dejot kopā ar citiem.

Pēdējā platforma, caur ko vēl varam paust savu viedokli, ir ķermenis, jo tas ir vienīgais, kas pieder mums pašiem.

Radošā grupa

Režija: Andrejs Jarovojs
Kustību mākslinieki, dejotāji: Emīlija Berga, Vladimirs Goršantovs, Ramona Levane, Darja Turčenko
Kostīmi: Sintija Jēkabsone
Mūzika: m.a.t.a.d.a.t.a.
Gaismas: d’n’a
Skaņa: Normunds Balodis
Vizuālā identitāte: Aleksejs Beļeckis

Medijos

Jauniešu deju kultūra
Ko spējam pateikt ar deju?
Sarunāties bez vārdiem. Dejas valoda Ģertrūdes ielas teātra izrādē “Tas ir viss, ko mēs varam”

Papildu informācija

Ģertrūdes ielas teātris (ĢIT) ir viens no spēcīgākajiem neatkarīgajiem teātriem Latvijā, kas sezonā producē 3-4 jauniestudējumus un nodrošina regulāru ikmēneša programmu ar vairāk nekā 100 pasākumiem, satiekoties dažādu skatuves mākslu pārstāvjiem – teātra, dejas un mūzikas. Citam citu papildinot, tiek attīstīts teātris kā pieredze, kas skatītājos rosina gatavību pieņemt izaicinājumus, sastopoties ar nepazīstamo. Aktīvi ieinteresēto partneru loks palīdz stiprināt ĢIT kā platformu aktuālajām tendencēm mūsdienu teātrī Rīgā. Šajā darbā mums svarīgi ceļabiedri – domājoši un jūtīgi skatītāji ar vēlmi iepazīt daudzveidīgo skatuves mākslu pasauli.